אודות


מרכז לאימוני כושר גופני - קרוספיט עפולה

יש לנו את המקום, הידע והציוד בכדי להביא כל אדם לרמתו הגופנית הגבוהה ביותר.

המדד הוא אישי. כל אחד והמקסימום שלו. מי שיצטרף אלינו יבין מהר מאוד את מה שאנחנו הבנו כשנחשפנו בעצמנו לקרוספיט - כאשר מציבים מידי יום מטרות חדשות, השיפור ממשיך כל הזמן....

בכל יום כשתגיעו לאימון תראו על הלוח אתגר פיזי שנראה בלתי אפשרי אבל בעזרת הדרכה נכונה וקבוצה תומכת תוכלו מידי יום להגיע לשיאים חדשים וכך לשפר את יכולותיכם הגופניות ואת איכות חייכם.

כל התכלית שלנו היא לתת את הכלים שיביאו כל אחד ואחת מהמתאמנים לשיא היכולת הגופנית במינימום זמן. האימון נמשך כשעה בסך הכל ולמי שמגיע ומשקיע התוצאות לא מאחרות לבוא וכבר בשבועות הראשונים פתאום כל מטלה פיזית בחיי היום יום נראית קלה יותר ואנחנו מרגישים חזקים ובריאים.

צוות המאמנים דואג לבצע את ההתאמות הנדרשות בכדי שכל אחד שמגיע אלינו יוכל לבצע את האימון על פי יכולתו האישית ולהתקדם בקצב שלו. לכל אחד מטרה שונה ואנחנו כאן בכדי להשיג ביחד את המטרות. אחד סובל מכאבי גב בגלל ישיבה ממושכת במשרד ורוצה לחזק את הגוף ולהחזיר לעצמו את התנועה שאבדה עם השנים, לאחת נמאס שקשה לה בכל פעם לעלות את המדרגות עם הקניות מהסופר, אחד רוצה לעבור גיבוש ליחידה מובחרת בצבא ואחד רוצה להיראות טוב כשהולכים עם החבר'ה לים.......   

באימון אחד אפשר לפגוש מגוון של טיפוסים, גברים ונשים בגילאים שונים שלכל אחד מהם מטרה אחרת. אנחנו כאן בשבילכם - צוות קרוספיט עפולה.       

צרו קשר

שעות פתיחה

אימוני בוקר בשעה 9:00

אימונים ערב 17:30-21:30