צוות המאמנים


מאמן ראשי - רם רון

גר בקיבוץ גבע

Crossfit trainer L1+L2, Crossfit weightlifting

מאמן מוסמך לאימון בחדר כושר ואימון קטינים, מורה לחינוך גופני מטעם מכללת ווינגיט בעל השתלמות בחינוך גופני לאוכלוסיות מיוחדות.

פעילות גופנית ואימונים הם חלק מרכזי בחיי. מאז הילדות עסקתי בספורט: כדורסל וכדורגל בגיל צעיר ולאחר מכן כדורעף וספורט סיבולת, שחייה אופניים וריצה.

בשנת 2007 במהלך התואר האקדמי השלמתי קורס מדריכי חדר כושר בווינגייט והתחלתי לעבוד בתחום, אולם תמיד הרגיש לי שמשהו חסר, משהו בעבודה מול מכונות ומשקולות צבעוניות הרגיש לי לא אמיתי ולא רציני ביחס לאתגרים של העולם בחוץ.

בשנת 2010 כשנולדה בתי הראשונה הבנתי כי אין לי אפשרות להתאמן שעות על גבי שעות במכון או בהכנות למירוצי סבולת וחיפשתי משהו שיפעיל לי את כול הגוף בזמן קצר. באותה שנה גיליתי את הקרוספיט וכך בין אימוני נפח על האופניים ניסיתי לעשות את האימונים היומיים של קרוספיט, את ה-WOD. בהתחלה (כפי שקורה כמעט לכולם) לא הבנתי מה "נפל עלי" אולם לאט לאט נכנסתי לתוכנית ולאחר זמן מה הפכתי את הקרוספיט לתחום האימון העיקרי שלי.

בשנת 2012 טסתי להולנד לסמינר קרוספיט וחזרתי מדריך קרוספיט מוסמך.

מאז אני חי נושם וחולם קרוספיט. מאמן מגוון רחב של אנשים מכל הסוגים ומכל המינים ונהנה בכל פעם מחדש להיות חלק מהתהליך שהם עוברים. החל מילדים קטנים, דרך בני נוער ומבוגרים כאשר לכל אחד רקע אחר ומטרה אחרת להגשים. אני בונה את תוכנית האימון כך שתתאים למגוון רמות הכושר ותיתן מענה לכולם. כל מי שרוצה לשפר את מצבו הגופני ומוכן להשקיע בכך ימצא את מקומו באימונים שלי.

המוטו שלי באימונים הוא: "ממני תראו וכך תעשו".. אני מאמין גדול בדוגמא אישית ואת רוב האימונים שאני מתכנן למועדון אני מנסה על עצמי לפני כן...

בכל שעה ביום ובכל הזדמנות שיש לי אני מתאמן בעצמי. השתתפתי פעמיים כמתחרה באליפות ישראל בכושר גופני ואני מקפיד להציב לעצמי ולמתאמנים שלי אתגרים פיזיים ומנטאליים שמביאים אותנו לשיאים חדשים.

נטע חזות

גרה בכפר יהושע

מאמנת כושר בעלת וותק של מעל 11 שנים.
מאמנת קרוספיט בעלת וותק של מעל 5 שנים.

  • מוסמכת קרוספיט Level 1
  • בעלת תעודת מדריך כושר גופני ובריאות, מכון וינגייט
  • מדריכת אימון קטינים, מכון וינגייט
  • מאמנת גלישת גלים וסאפ
  • מאמנת ריצה
  • מאמנת הנפת משקולות
  • מטפלת מוסמכת בארומותרפיה, מכללת רידמן
  • מטפלת מוסמכת בשיטת טיפול ביואורגונומי
  • מהנדסת כימית (B.Sc.), הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל
  • סטודנטית לתזונה טבעית ונטורופתיה, מכללת רידמן

 

לאחר שנים של עיסוק בתחום ההנדסה, החלטתי להתמקד ולהשקיע את מרצי וכוחותיי בתחום הכושר ואורח החיים הבריא. מגיל צעיר נמשכתי לתחומים אלו, והם מהווים עבורי הרבה מעבר לתחביב או למקצוע, אלא דרך חיים אשר מובילה להשפעות חיוביות ברבדים רחבים הרבה יותר מאשר בריאותינו הפיזית בלבד. האימון בשבילי הוא כלי דרכו ניתן להגיע, להשפיע ולשפר איכויות של חוסן נפשי, אומץ להתנסות, אומץ לגלות ולהתפתח, יכולת התמודדות עם מכשולים, עצמאות, יכולת התמדה, נחישות, משמעת עצמית, מודעות והקשבה לגוף ולנפש וחיזוק הביטחון העצמי.

מבחינה זו אני סבורה שהאימון בקרוספיט הוא המסגרת המתאימה ביותר עבורי, זו פשוט דרך להגיד הרבה מאוד דברים במילה אחת.

האושר מנקודת מבטי הוא המשך ההתקדמות במסלול האינסופי אל השלמות, האושר לא מצוי בהשגת ההישג אלא כבר ברצון להתקדם ובתהליך עצמו.

הסיפוק הכי גדול כמאמנת הוא להיות שותפה למסע שעוברים המתאמנים.

יבגני גלושקוב

גר בעפולה

כל חיי עסקתי בספורט ובתנועה. התאמנתי במגוון תחומים אבל תמיד נמשכתי לכיוון אימוני הכוח, פיתוח כוח ושיפור מתמיד ביכולות הגופניות שלי. השתתפתי במספר טורנירים של הורדות ידיים ברוסיה ובישראל ומאז שנחשפתי לקרוספיט התחלתי להשתתף בתחרויות קרוספיט גם כחלק מקבוצה וגם בתחרויות אישיות.

הגעתי לקרוספיט עפולה בכדי להתאמן בעצמי ולפתח את יכולותיי האישיות אבל מהר מאוד נשאבתי לתוך העולם הזה והוא הפך להיות חלק מרכזי בחיי.

מדהים אותי כל פעם מחדש לראות מתאמנים חדשים שמצטרפים למועדון ו"מגלים את האור" כמו שאני גילית כשנחשפתי לקרוספיט בעצמי.

קרוספיט בשבילי זאת "קהילה". להיות חלק ממשהו גדול ומשמעותי שנותן לאנשים את הכוח והיכולת להתקדם קדימה ולהגיע לשיאים חדשים.

עופרי דובלין

גרה במושב רמת צבי

מאמנת חדר-כושר, TRX, פילאטיס, ריצה, שחייה, הליכה עם מקלות נורדים, OUT DOOR, קטלבל, באדי באלאנס וסי-איקס שהן תוכניות של לס מילס.

בנוסף, אני מטפלת בהידרוטרפיה וספורטתרפיה.

הגעתי לקרוספיט כשחיפשתי משהו חדש להתאמן בו באופן אישי. אימנתי ועסקתי במגוון רחב של תחומים אבל חיפשתי משהו שיתאים לאופי שלי וימשוך אותי קדימה כל הזמן.

קרוספיט בשבילי הוא לצאת מאזור הנוחות, לאתגר את עצמי בכל אימון מחדש ולא להפסיק אף פעם להתקדם.

אני ממש מאושרת כשמגיעות בנות שלא מפחדות מעבודה קשה, לא מפחדות להתאמץ ולהזיע, להרים משקלים ולהתנסות בדברים חדשים ומאתגרים. כשמתאמן מצליח לבצע איזה תנועה או תרגיל בפעם הראשונה, אני מתרגשת כאילו אני הצלחתי :)

שוקי פרץ - מאמן קבוצת הריצה

גר במגדל העמק

הגעתי לקרוספיט כמתאמן לפני כשנתיים והתאהבתי, באימונים במועדון ובאנשים.

אני מרתוניסט ורץ עוד לפני שהתחלתי ללכת, מאמן ריצה מוסמך ממכון ויינגייט. בעברי הדרכתי כ-5 שנים באחריי לצה"ל ובשנים האחרונות מאמן כושר אישי ומאמן קבוצת האנדורנס של קרוספיט עפולה.

קרוספיט בשבילי זה מילה נרדפת לאינטגרציה, מי שמחפש את מכלול הפעילויות שיחברו את המושג שנקרא כושר גופני צריך להגיע לאימונים במועדון ולראות איך זה קורה הלכה למעשה.

כל מסע גדול מתחיל בצעד אחד קטן - וזה תופס גם אם אתה הולך על הידיים :) משמח אותי לראות מתאמנים שעוברים תהליך ועושים דברים שלא העלו על דעתם שגופם מסוגל לבצע וזה לא משנה אם היו בעבר ספורטאים מצטיינים או בטטות כורסא וכל זה קורה באותה הקבוצה.

צרו קשר

שעות פתיחה

אימוני בוקר בשעה 9:00

אימונים ערב 17:30-21:30